Новинка
-10%
-10%Світлодіодний світильник Ardero AL6475-1ARD PRIMA NERO 45Вт чорний
- В наявності
- Код: 80428
1 990 ₴
1 791 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL6475-1ARD PRIMA NERO
Нові моделі декоративних LED люстр з пультом
Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових, так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6475-1ARD PRIMA NERO 45Вт чорний:
- Дизайн Світильник має стильний футуристичний дизайн, та складається з 5ти або 7ми розсіювачів на гнучких ніжках, що нагадують повітряні кулі
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, розсіювачі з пластику
- Керування світлом Моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю за допомогою пульта.
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
- Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Економічність. Світильники дозволяють економити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
- Режим нічника Додатковий режим, що створює м’яке підсвічування вночі
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 4150 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Діаметр | 57 см |
- Ціна: 1 791 ₴




