
Рамка шестимісна горизонтальна Бронза Asfora Schneider Electric EPH5800669
- Немає в наявності
- Код: EPH5800669
293 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Колір корпусу | Бронза |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9 мм |
| Глибина проєктування | 9 мм |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Відповідає - з 1809 - Декларація про відповідність Schneider Electric |
| Інструкція з утилізації продукту | Не вимагає спеціальних дій для утилізації |
| Кількість каналів | 6 |
| Кількість клавіш | 6 шт. |
| Кількість місць | 6 місць горизонтальна орієнтація |
| Маса продукту | 0.038 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутитадіен-стирол): рамка |
| Відтінок кольору | Bronze |
| Регламент REACh | Продукт не містить особливо небезпечних речовин у кількостях, що перевищують норму. |
| Серія продукту | Asfora |
| Відповідність екологічному статусу | Продукт категорії Green Premium |
| Тип покриття | Глянсова |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Рамка |
| Екологічний профіль продукту | Доступно |
- Ціна: 293 ₴

