
Заглушка алюміній Asfora Schneider Electric EPH5600161
- В наявності
- Код: EPH5600161
156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина проєктування | 9 мм |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Відповідає - з 1809 - Декларація про відповідність Schneider Electric |
| Інструкція з утилізації продукту | Не вимагає спеціальних дій для утилізації |
| Кількість постів | 1-постова |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.04 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Регламент REACh | Продукт не містить особливо небезпечних речовин у кількостях, що перевищують норму. |
| Серія продукту | Asfora |
| Відповідність екологічному статусу | Продукт категорії Green Premium |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Заглушка |
| Колір | Світло-сірий |
| Екологічний профіль продукту | Доступно |
- Ціна: 156 ₴

