
Перемикач одноклавішний самозажимний ASFORA Алюміній EPH0400161
- В наявності
- Код: EPH0400161
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір кнопки | Алюміній |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина проєктування | 15 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Диапазон мощности | 2300 Вт |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Відповідає - з 1809 - Декларація про відповідність Schneider Electric |
| Довжина зачищення дротів | 13 мм |
| Жорсткість кабелю | Гнучкий, Жорсткий, Одно- або багатодротовий |
| Інструкція з утилізації продукту | Не вимагає спеціальних дій для утилізації |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Кількість кабелів | 2x 2,5 мм2 |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маркування | Без маркування |
| Маса продукту | 0.05975 kg |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутитадіен-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Номінальний т. | 10 AX 250 V змінний струм |
| Відтінок кольору | Алюміній |
| Приєднання | Безгвинтові затискачі |
| Регламент REACh | Продукт не містить особливо небезпечних речовин у кількостях, що перевищують норму. |
| Сертифікація продукту | NF, TSE, VDE |
| Відповідність екологічному статусу | Продукт категорії Green Premium |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| Стандарти | IEC 60669-1 |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Вимикач |
| Екологічний профіль продукту | Доступно |
| Етикетки якості | CE, UKR |
- Ціна: 192 ₴

