
Розетка телефонна RJ11 4-х контактна алюміній Asfora Schneider Electric EPH4100161
- В наявності
- Код: EPH4100161
239 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Алюміній |
| Тип | Телефонна розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 мм |
| Глибина проєктування | 9 мм |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Відповідає - з 1601 - Декларація про відповідність Schneider Electric |
| Жорсткість кабелю | Гнучкий, Жорсткий |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.049 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Відтінок кольору | Алюміній |
| Приєднання | Гвинтові затискачі |
| Серія продукту | Asfora |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип телефонної розетки | 4x RJ11 |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Одна телефонна розетка |
- Ціна: 239 ₴

