
Розетка TV прохідна бронза ASFORA Schneider Electric EPH3200369
- В наявності 1 од.
- Код: EPH3200369
323 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 мм |
| Глибина проєктування | 10 мм |
| Додаткова інформація про електроустановний виріб | Для послідовних розподільних систем, |
| Кількість на лінію | 2 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.075 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Ослаблення | 8 дБ |
| Відтінок кольору | Bronze |
| Постійний струм | Немає |
| Приєднання | Безгвинтові затискачі |
| Серія продукту | Asfora |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| ТВ-роз'єм | Вилка МЕК 9,52 мм |
| ТБ-розетка | Прохідна розетка |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Проміжна розетка для ТВ |
| Колір | Бронза |
| Етикетки якості | CE |
- Ціна: 323 ₴

