
Розетка TV-SAT прохідна алюміній ASFORA Schneider Electric EPH3400261
- Немає в наявності
- Код: EPH3400261
667 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Немає |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина проєктування | 13 мм |
| Додаткова інформація про електроустановний виріб | Для паралельних розподільних систем |
| Захисна кришка | Немає |
| Кількість на лінію | 4 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.105 кг |
| Матеріал | АBS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Ослаблення | 4 дБ |
| Відтінок кольору | Алюміній |
| Постійний струм | У роз'ємі SAT |
| Приєднання | Безгвинтові затискачі |
| Роз'єм SAT | Тип F |
| Серія продукту | Asfora |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| ТВ-роз'єм | Вилка МЕК 9,52 мм |
| ТБ-розетка | Прохідна розетка |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Проміжна розетка наземного/служного ТВ |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Етикетки якості | CE |
- Ціна: 667 ₴

