
Розетка TV-SAT кінцева алюміній ASFORA Schneider Electric EPH3400461
- Немає в наявності
- Код: EPH3400461
688 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Алюміній |
| Тип | Комбінована розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина проєктування | 13 мм |
| Додаткова інформація про електроустановний виріб | Для паралельних розподільних систем |
| Кількість на лінію | 1 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.105 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Ослаблення | 1 дБ |
| Відтінок кольору | Алюміній |
| Постійний струм | У роз'ємі SAT |
| Приєднання | Безгвинтові затискачі |
| Роз'єм SAT | Тип F |
| Серія продукту | Asfora |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| ТВ-роз'єм | Вилка МЕК 9,52 мм |
| ТБ-розетка | Окреме контактне гніздо |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Індивідуальна розетка наземного/служного ТВ |
| Етикетки якості | CE |
- Ціна: 688 ₴

