
Розетка TV/R кінцева бронза ASFORA Schneider Electric EPH3300169
- Немає в наявності
- Код: EPH3300169
585 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 39 мм |
| Глибина проєктування | 10 мм |
| Додаткова інформація про електроустановний виріб | Для паралельних розподільних систем, Для послідовних розподільних систем |
| Кількість на лінію | 1 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.105 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Ослаблення | 1 дБ |
| Відтінок кольору | Bronze |
| Постійний струм | Немає |
| Приєднання | Безгвинтові затискачі |
| Роз'єм FM | Розетка IEC 9,52 мм |
| Серія продукту | Asfora |
| Спосіб встановлення | Монтажні лапки 51...80 мм |
| ТВ-роз'єм | Вилка МЕК 9,52 мм |
| ТБ-розетка | Віконічна розетка |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Віконкова розетка ТВ/радіо |
| Колір | Бронза |
| Етикетки якості | CE |
- Ціна: 585 ₴

