
Акумулятор Videx Li-ion 18350 (без захисту) 1100mAh
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28484 /18350/1100/1B
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт !!! Батарейки можуть бути в різних блістерних упаковках.
Перезаряджаючі літій-іонні акумулятори призначені для живлення пристроїв з високим енергоспоживанням. Li-ion акумулятор VIDEX – високоякісний вторинний елемент живлення. Дана модель акумулятора використовується в ліхтарі VIDEX VLF-A298 як змінний елемент живлення. Особливістю акумулятора є те, що цей тип 18350 має однаковий з акумулятором 18650 (діаметр 18мм) і відрізняється лише своєю довжиною, яка складає 34-35мм, при цьому має більш ніж пристойний об'єм - 1100мАг.
Перезаряджаючі літій-іонні акумулятори призначені для живлення пристроїв з високим енергоспоживанням. Li-ion акумулятор VIDEX – високоякісний вторинний елемент живлення. Дана модель акумулятора використовується в ліхтарі VIDEX VLF-A298 як змінний елемент живлення. Особливістю акумулятора є те, що цей тип 18350 має однаковий з акумулятором 18650 (діаметр 18мм) і відрізняється лише своєю довжиною, яка складає 34-35мм, при цьому має більш ніж пристойний об'єм - 1100мАг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1100 мА/год |
| Напруга | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір | 18350 |
| Основна | |
| Вид виробу | Літій-іонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 |
| Мoдель | 18350 1100mAh |
| Час розряду, хвилини: | 300 |
| Максимальний заряд, mA: | 1100 |
| Розміри: | D18mm-H34mm |
- Ціна: 155 ₴

