Новинка

Світлодіодний трековий поворотний світильник Ardero AL122F 30Вт 4000K
- В наявності
- Код: 80369
610 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазні трекові світлодіодні світильники Ardero AL122F
Доповнення асортименту лінійними поворотними моделями
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торгівельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер’єру. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо у поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють схожий на магнітні системи вид, але кінцева вартість такої системи освітлення зменшується.
Переваги та особливості світлодіодного трекового поворотного світильника Ardero AL122F 30Вт 4000K:
- Особливості використання. Моделі AL122F підходять для отримання лінії м'якого розсіяного освітлення
- Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
- Зручне та легке переміщення по всій довжині шини робить світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
- Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлювальних предметів.
- Ресурс роботи 25000 годин Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 478 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 610 ₴




