
Контролер PROLUM SPI RGB K-1000S
- В наявності
- Код: 402058
1 349,55 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер PROLUM SPI RGB дозволяє за допомогою програми самостійно програмувати ефекти, записуючи їх на SD карту, а після відтворювати в контролері.
- WS2812B;
- LPD8806
- 6803;
- WS2811;
- WS2801
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402058 |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | 2048px |
| Одиниці виміру | шт. |
| Міцність | 288W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Підтримка | LPD6803, LPD8806, LPD1882, LPD1889, LPD6812, LPD1883, LPD1886, DMX512, HDMX, APA102, MY9221, UCS6909, UCS6912, UCS1903, UCS1909, UCS1912, UCS8904, WS2801, WS2803, WS2811, WS2812, TM1803, TM1804 , TM1809, TM1812, TM1829, TA9912, TM1913, TM1914, TM1926, TM1 |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 5-24V |
| Розміри | 160 х 75 х 23 мм |
| Спосіб керування | Керування на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип пристрою | SPI контролер |
- Ціна: 1 349,55 ₴


