Новинка
-7%
-7%Накладний поворотний світильник Ardero ML511-S під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80387
418 ₴
388,74 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні поворотні світильники під лампу Ardero ML511-S
Декоративні приліжкові світильники-бра під лампу MR11 з вимикачем
Особливості та переваги накладного поворотного світильника Ardero ML511-S під лампу чорного кольору:
- Дизайн Лаконічний сучасний дизайн дозволяє використовувати світильники в більшості сучасних інтер’єрів. Декоративне кільце з матового полімеру створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
- Керування світлом Моделі оснащені патроном G5.3, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння, а завдяки поворотній конструкції легко спрямовувати світло у потрібному напрямку.
- Допустима потужність для ламп 12Вт
- Зручний монтаж Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи
- Поєднання з іншими моделями Завдяки особливостям дизайну світильник можна поєднувати з іншими моделями та створювати необхідний світлодизайн дотримуючись естетики у дизайні інтер'єру.
- Вимикач на корпусі дозволяє легко вмикати та вимикати світло не встаючи з місця
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 388,74 ₴




