Новинка
-7%
-7%Накладний поворотний світильник Ardero ML348-4X під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80388
1 489 ₴
1 384,77 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний поворотний світильник під лампу Ardero ML348-4X
Стельовий світильник з нестандартним розміщенням декоративних плафонів під лампу MR16
Оригінальна модель світильника для основного та акцентного освітлення житлових та адміністративних інтер’єрів, підсвічування вітрин, полиць та торгових приміщень.
Особливості та переваги накладного поворотного світильника Ardero ML348-4X під лампу чорного кольору:
- Дизайн Лаконічний сучасний дизайн дозволяє використовувати світильники в більшості сучасних інтер’єрів. Декоративне кільце з матового полімеру створює ефект м'якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
- Керування світлом Модель оснащена чотирма декоративними плафонами з патроном GU10, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння, а завдяки поворотній конструкції легко спрямовувати світло у потрібному напрямку та робити світлові акценти
- Допустима потужність для ламп 12Вт
- Зручний монтаж Завдяки простій та продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни ламп
- Поєднання з іншими моделями Завдяки особливостям дизайну світильник можна поєднувати з іншими моделями та створювати необхідний світлодизайн дотримуючись естетики у дизайні інтер'єру.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 14.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 384,77 ₴



