Новинка
-7%
-7%Накладний світильник Ardero ML485-4 під лампу на підвісі чорний
- В наявності
- Код: 80460
2 515 ₴
2 338,95 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельові світильники під лампу Ardero ML485-4
Переваги та особливості накладного світильника Ardero ML485-4 під лампу на підвісі чорного кольору:
- Класичний дизайн Світильники відрізняються лаконічною формою, що дозволяє використовувати їх в житлових та комерційних інтер’єрах.
- Підвісна конструкція Завдяки підвісам довжиною до 1м (регулюються під час монтажу) люстра може використовуватись у приміщеннях з високими стелями.
- Декоративне підсвічування Плафони світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, що створює ефект м’якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
- Керування світлом Світильники на 4 плафони GХ53, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 13Вт
- Легкий монтаж Завдяки простій та продуманій конструкції лампи легко монтуються та замінюються. Світильники встановлюються накладним монтажем на плоску поверхню.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.9 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 12.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 338,95 ₴




