
Перемикач 1 клав. чорний АскоУкрем KCD3-101 B/B
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A0140040025
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для комутації низьковольтних електричних кіл керування живлення тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Фіксація положення | Так |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33.5 мм |
| Висота | 31.5 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга Ue, В: | 250 V |
| Номінальний робочий струм | 15 А |
| Матеріал виготовлення | нейлон 66 |
- Ціна: 11 ₴


