Новинка

Світлодіодна стрічка Ardero LS408ARD 24В 12Вт 4000K
- В наявності
- Код: 80272
689 ₴/бобіна
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Ardero LS408ARD 24В 12Вт
LED стрічка для інтер’єрного декоративного освітлення
Світлодіодні стрічки COB дозволяють отримати максимально суцільну лінію світла навіть без використання додаткового розсіювача.
Переваги та особливості стрічки Ardero LS408ARD 24В 12Вт 4000K:
- Якісні світлодіоди та матеріали забезпечують потужне та якісне освітлення і тривале використання.
- Ступінь захисту ІР20 дозволяє використовувати стрічку в декоративному освітленні приміщень
- Якість світла Підвищений показник кольоропередачі CRI>90 забезпечує ще більш високу якість світла та відповідність кольорів природнім.
- Корельована колірна температура 4000К або 6500К дозволяє досягти різноманітних цілей в освітленні: створити нейтральну атмосферу жилого приміщення або приміщення, де потребується висока активність та концентрація уваги.
- Гарантія 36 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 5 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 480 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | COB |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 689 ₴/бобіна




