Новинка

Світлодіодна стрічка Ardero LS806ARD 24В 6500K 50м
- В наявності
- Код: 80281
3 850 ₴/бобіна
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості стрічки Ardero LS806ARD 24В 14.4Вт/м IP20 6500K 50м (80281):
- Якісні світлодіоди та матеріали забезпечують потужне та якісне освітлення і тривале використання
- Ступінь захисту ІР20 дозволяє використовувати стрічку в декоративному освітленні приміщень
- Якість світла Високий показник кольоропередачі CRI означає, що стрічка не псує кольори освітлювальних предметів та не робить додаткового навантаження на очі
- Корельована колірна температура 3000К або 6500К дозволяє обрати створення комфортної атмосфери зі свіченням ближче до теплих тонів або більш робоче середовище з холодним світлом. Модель RGB допоможе створити святкову атмосферу завдяки різноманітності кольорового світла
- Гарантія 3 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 5 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість метрів в бабіні | 50 м |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 14.4 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 3 850 ₴/бобіна

