
Розетка АскоУкрем з заземл. контактом на DIN-рейку
- Готово до відправки
- Код: A0150010104
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначена для встановлення в розподільний щит і слугує для під'єднання переносного світильника або електричного інструменту малої потужності під час профілактичних і ремонтних робіт в електричному збиранні за місцем встановлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь, Метал |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 102 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Осноаная | |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 140 ₴




