Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ardero AL8150ARD 9Вт 4000K чорний
- В наявності
- Код: 80422
1 352 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL8140ARD та AL8150ARD
Серія настінних світильників для декоративного освітлення
Накладні настінні світлодіодні світильники для інтер'єрного підсвічування житлових, офісних та комерційних інтер’єрів. Моделі призначені як для декоративного освітлення, так і в якості бра.
Особливості та переваги світлодіодного накладного світильника Ardero AL8150ARD 9Вт 4000K чорного кольору:
- Дизайн Лаконічний стильний дизайн дозволяє використовувати світильники в приміщеннях різного дизайну - сучасному, лофт тощо.
- Якість конструкції Надійний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника. Корпус світильника з алюмінію та заліза покращують зовнішній вигляд та строк використання.
- Якісне світло Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
- Економічність Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з галогенними лампами.
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Світловий потік | 360 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 352 ₴




