Новинка
-10%
-10%Накладний світильник Ardero BL1750-1 CHICAGO під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80556
2 776 ₴
2 498,40 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри та світильники під лампу колекція CHICAGO
Колекція CHICAGO - люстри й світильники під лампу для основного, акцентного та декоративного освітлення житлових та комерційних приміщень. Це одночасно і функціональні освітлювальні прилади, і вишукані елементи дизайну інтер’єру, що створюють неповторну атмосферу, та додають стилю всьому приміщенню.
Особливості накладного світильника Ardero BL1750-1 CHICAGO під лампу чорного кольору:
- Дизайн Світильники виконані у класичному дизайні. Металеві частини світильників поєднуються з напівпрозорими фактурними плафонами та додають світильникам стилю та вишуканості.
- Широкий вибір моделей Колекція містить стельові люстри на 5 та 6 плафонів, світильники бра та підвісні світильники на 1 та 3 плафони, це дозволяє підібрати основне і додаткове світло у єдиному стилі.
- Керування світлом Плафони світильників оснащені цоколем Е14 під лампу Р45, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 15Вт
- Легка заміна плафонів У разі пошкодження кожен плафон можливо замінити (придбати) окремо, не замінюючи всю люстру.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 см |
| Діаметр | 450 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Метал |
| Кількість ламп | 5 шт. |
| Матеріал плафона | скло |
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E27, Е14 |
- Ціна: 2 498,40 ₴






