Новинка
-10%
-10%Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6440ARD SOFT 100Вт білий
- В наявності
- Код: 80596
2 314 ₴
2 082,60 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний SMART світильник AL6440ARD SOFT
Переваги та особливості світлодіодної накладної люстри Ardero AL6440ARD SOFT 100Вт білого кольору:
- Дизайн Лаконічній сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
- Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
- Ефект подвійного кольору При встановленні світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні.
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 2 082,60 ₴








