Новинка
-10%
-10%Архітектурний накладний світильник Feron DH0808 під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80636
1 570 ₴
1 413 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративні архітектурні світильники під лампу Feron DH0808
Архітектурні світильники — це стильне та функціональне рішення для зовнішнього освітлення будівель і ландшафтів.
Модель призначена для підсвічування паркових доріжок, ландшафтної та архітектурної підсвітки. Встановлюються на поверхню вздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадної підсвітки світильники встановлюють біля стін будівлі. Світильники розраховані на живлення від мережі змінного струму.
Особливості та переваги декоративного архітектурного світильника Feron DH0808 під лампу чорного кольору:
- Дизайн Лаконічний дизайн у вигляді стовпчика дозволяє гармонійно поєднувати світильник з будь-якими елементами архітектури та ландшафту.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Міцний стійкий до пошкоджень алюмінієвий корпус та пластиковий розсіювач у поєднанні з надійними фіксаторами лампи дають можливість досягти оптимального якісного та довготривалого освітлення.
- Високий рівень захисту IP54 забезпечує стійкість до пилу та вологи, а також дозволяє використовувати його в різних погодних умовах. Широкий діапазон робочих температур від -20 до +45°C робить його надійним вибором для будь-якого клімату.
- Зручність у використанні Патрон Е27 підходить для встановлення ламп типу С35 або Р45, що дозволяє вибирати потрібну кольорову температуру та інтенсивність освітлення.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр кріплення | 60 мм |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип освітлення | Світильник |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 6.5 см |
- Ціна: 1 413 ₴





