Новинка
-10%
-10%Архітектурний світлодіодний накладний світильник Ardero DH0161ARD 7Вт 3000K чорний
- В наявності
- Код: 80634
1 290 ₴
1 161 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурні LED світильники Ardero DH0161ARD
Архітектурні світильники — це стильне та функціональне рішення для зовнішнього освітлення будівель і ландшафтів. Виготовлені у сучасному дизайні, вони чудово доповнюють будь-який екстер'єр, підкреслюючи архітектурні особливості та створюючи приємну атмосферу.
Особливості та переваги архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH0161ARD 7Вт 3000K чорного кольору:
- Дизайн Лаконічний дизайн та комбінований корпус дозволяє гармонійно поєднувати світильник з будь-якими елементами архітектури та ландшафту. Світильники виконані в єдиному дизайні та різних модифікаціях, що допомагає створити стильний світлодизайн на придомовій території поєднуючи різні моделі та використовуючи різні засоби встановлення.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Міцний стійкий до пошкоджень алюмінієвий корпус та акриловий розсіювач дають можливість досягти оптимального якісного та довготривалого освітлення.
- Високий рівень захисту IP54 забезпечує стійкість до пилу та вологи, а також дозволяє використовувати його в різних погодних умовах. Широкий діапазон робочих температур від -20 до +45°C робить його надійним вибором для будь-якого клімату.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Світловий потік | 230 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип освітлення | Світильник |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 1 161 ₴





