Новинка
-10%
-10%Світлодіодний магнітний трековий світильник Ardero MGN302 18Вт 4000K білий
- В наявності
- Код: 80601
650 ₴
585 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітні трекові світильники Ardero MGN302
Магнітні трекові світильники найкраще підходять для створення акцентного освітлення - фокусування уваги на необхідних предметах чи об’єктах.
Сферою використання таких світильників є житлові приміщення, торгівельні приміщення, галереї та виставкові зали.
Переваги та особливості світлодіодного магнітного трекового світильника Ardero MGN302 18Вт 4000K білого кольору:
- Широкі можливості застосування в інтер’єрі Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
- Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників.
- Простота збірки та різновиди монтажу Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними.
- Якість світла Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 110 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 585 ₴






