
Коробка під однофазний лічильник КДЕ-2 ФП
- Готово до відправки
- Код: 06893
240 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для лічильника призначена для монтажу лічильника електричної енергії, а також захисної апаратури, автоматичних вимикачів тощо. Такі корпуси мають спеціальні отвори опломбування. Корпус пластиковий, накладний із прозорою верхньою частиною, під однофазний електронний лічильник. Щиток для лічильника виконується із ступенем захисту IP55. Купити розподільчий щит КДЕ-2 ФП можна на сайті нашого інтернет-магазину.
Коробка під однофазний лічильник КДЕ-2 ФП характеристики:
- Тип монтажу: накладний
- для електронних лічильників
- Кількість модулів: 3
- Матеріал корпусу: ПВХ
- Колір корпусу: чорний
- Верхня частина: прозора
- Температура експлуатації: -40 ºС до +85 ºС
- Габартні розміри ГхШхВ: 110х240х300 мм мм
- Ступінь захисту: IP55
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Антивандальний ящик |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 300 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пвх |
| Колір дверей | Прозорі|чорні |
- Ціна: 240 ₴



