Новинка

Накладний світильник Ardero BL1210-1 MARSEILLE під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80518
926 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри та світильники під лампу колекція MARSEILLE black
Колекція MARSEILLE - люстри та світильники-бра під лампу для основного, акцентного та декоративного освітлення житлових та комерційних приміщень. Це одночасно і функціональні освітлювальні прилади, і вишукані елементи дизайну інтер’єру, що створюють неповторну атмосферу, та додають стилю всьому приміщенню.
Особливості накладного світильника Ardero BL1210-1 MARSEILLE під лампу чорного кольору:
- Дизайн Світильники виконані у вишуканому дизайні. Колір металевих частин гармонійно поєднується з відтінком скляних плафонів і додають світильникам стилю та коштовності. За формою та кольором світильники нагадують старовинні люстри та здатні прикрасити як класичний, так і сучасний інтер’єр.
- Широкий вибір моделей Колекція містить стельові люстри на 3 та 5 плафонів та світильники бра, це дозволяє підібрати основне і додаткове світло у єдиному стилі.
- Керування світлом Плафони світильників оснащені цоколем Е14 під лампу Р45, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 15Вт
- Легка заміна плафонів У разі пошкодження кожен плафон можливо замінити (придбати) окремо, не замінюючи всю люстру.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основні атрибути | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 926 ₴




