Новинка

Накладний світильник Ardero BL1550 NEAPOL під лампу золото білий
- В наявності
- Код: 80543
3 398 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри під лампу колекція NEAPOL white
Колекція NEAPOL - люстри та світильники-бра під лампу для основного та декоративного освітлення житлових та комерційних приміщень. Це одночасно і функціональні освітлювальні прилади, і вишукані елементи дизайну інтер’єру, що створюють неповторну атмосферу, та додають стилю всьому приміщенню.
Особливості накладного світильника Ardero BL1550 NEAPOL під лампу білого кольору:
- Дизайн Світильники виконані у вишуканому дизайні. Золотий колір металевих частин гармонійно поєднується з білими матовими плафонами у вигляді куль і додає світильникам стилю та коштовності. Завдяки поєднанню структур та форм, світильники здатні прикрасити як класичний, так і сучасний інтер’єр.
- Широкий вибір моделей Колекція містить стельові люстри на 3, 5 плафонів і світильники-бра, це дозволяє підібрати основне і додаткове світло у єдиному стилі.
- Керування світлом Плафони світильників оснащені цоколем Е27 під лампу G45, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 15Вт Рекомендується використовувати з моделями лампи LB-700, LB-701, LB-702, LB-715, LB-745
- Легка заміна плафонів У разі пошкодження кожен плафон можливо замінити (придбати) окремо, не замінюючи всю люстру.
- Важлива інформація На скобі плафона знаходяться силіконові ущільнювачі для безпечного встановлення плафона, за бажанням їх можна зняти зі скоби
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 3 398 ₴




