Новинка

Світлодіодний світильник Ardero AL1021 PRO 150Вт 6500K чорний
- В наявності
- Код: 80572
3 590 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні промислові світильники High bay Ardero АL1021 серія PRO
Нова серія купольних світильників з покращеними характеристиками
Переваги та особливості світлодіодного світильника Ardero AL1021 PRO 150Вт 6500K чорного кольору:
- Широкий діапазон напруги 100-277 В
- Висока енергоефективність 150 лм/Вт
- Оптична частина світильника з посиленим радіатором
- Драйвер в окремому корпусі для виключення перегріву
- Корпус із високоякісного алюмінієвого сплаву, розсіювач з оптичного полікарбонату
- Індекс кольоропередачі CRI⩾80
- Коефіцієнт потужності > 0,9
- Клас захисту від ударів IK08
- Стійкість до перенапруг - 6 кВ
- Світлодіоди Bridgelux
- Ступінь захисту IP65
- Ресурс роботи 50 000 годин
- Гарантія 60 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11.3 мм |
| Діаметр | 25.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Світловий потік | 22500 |
| Стан | Нове |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Тип харчування | Мережа |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
- Ціна: 3 590 ₴



