
LED лампа VIDEX Filament T38F 24W E27 5000K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28449/ VL-T38F-24275
438 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Високопотужна LED лампа VIDEX Filament T38F 24W E27 5000K забезпечує рівний світловий потік і максимальну яскравість з першої секунди роботи. Дана модель є високоефективною, адже навіть у порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами вона має кращу світловіддачу і меншу потужність, тому і є ефективніша. Завдяки використанню такої лампи ви зможете додатково заощаджувати на витратах електроенергії.
Лампа не має відчутного для людського ока ефекту мерехтіння. Сумісна з більшістю вимикачів з нічним підсвічуванням. Лампа підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень, офісів. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів. Лампа призначена для роботи у побутових мережах змінного струму зі стандартною напругою 220В 50/60Гц.
Особливості:
- Потужність – 24Вт.
- Світловий потік – 4000Лм.
- Колірна температура світла – 5000К.
- Має високу світловіддачу – 167Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – A++.
- Кут розсіювання – 360°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 185 до 265В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 50 000 годин (що дорівнює щоденній, 15-ти годинній роботі протягом дев'яти років).
- Сумісна з більшістю вимикачів з нічним підсвічуванням.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, має добру передачу кольорів (Ra>80). Колірна температура 5000К максимально наближена до денного освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Гарантійний термін – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Струм споживання | 210 мА |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 167 Lm/W |
| Колір колбі | прозора |
| Формфактор | T38 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >80 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Коефіцієнт потужності | ≥0,9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Ціна: 438 ₴



