Новинка

Накладний світильник Ardero BL1610-3 SHARLOTT під лампу хром
- В наявності
- Код: 80547
716 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри та світильники під лампу колекція SHARLOTT
Колекція SHARLOTT - люстри та світильники під лампу для основного, акцентного та декоративного освітлення житлових та комерційних приміщень. Це одночасно і функціональні освітлювальні прилади, і вишукані елементи дизайну інтер’єру, що створюють неповторну атмосферу, та додають стилю всьому приміщенню.
Особливості накладного світильника Ardero BL1610-3 SHARLOTT під лампу хромового кольору:
- Дизайн Світильники виконані у сучасному дизайні що поєднує класичні лінії основи з коштовним виглядом плафонів. Фактурна поверхня скляних плафонів контрастує з гладкою металевою основою та створює додаткові світлові ефекти при ввімкненому світлі.
- Широкий вибір моделей Колекція містить стельові люстри на 3 та 5 плафонів та світильники бра, що дозволяє підібрати основне і додаткове світло у єдиному стилі.
- Керування світлом Плафони світильників оснащені цоколем Е14 під лампу Р45, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 15Вт
- Легка заміна плафонів У разі пошкодження кожен плафон можливо замінити (придбати) окремо, не замінюючи всю люстру.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Сірий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 716 ₴





