
LED світильник лінійний VIDEX BN03 30W 0.6М 5000K 220V Black
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28532/ VL-BN03-30065B
1 098 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 157Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4700Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 95°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (25 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 5 років. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 170-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 4700 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоефективність: | 157 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна сила струму | 150mA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | AC 170-265 V |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний, вбудований |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Кут розсіювання | 95° |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Ціна: 1 098 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці







