Повербанк TITANUM TPB-WC40-B має ємність 40000mAh і максимальну вихідну потужність PD65W. Цей акумулятор оснащений літій-полімерною батареєю 3.7V, 148Wh, що дозволяє заряджати телефони, планшети, смарт-годинники, ноутбуки завдяки підтримці технології Power Delivery (PD). Повербанк має вбудовану LED-лампу, розташовану на лицьовій частині корпусу, яка може використовуватися в якості підсвітки на дуже близькі відстані. Для активації підсвітки достатньо затиснути на 2 секунди відповідну кнопку на корпусі повербанка. Повербанк має вбудований LED-екран, який при натисканні на кнопку живлення відображає рівень заряду, напругу й потужність в поточний момент. Додатковою перевагою даної моделі є оснащення її ручкою, що полегшує процес транспортування виробу. Розміри виробу – 143х85х75мм, вага – 945г.
В комплект до повербанка входять зарядний кабель і документація.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
1. Модель: WC40
2. Артикул: TPB-WC40-B
3. Ємність: 40000mAh
4. Колір: Чорний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- USB-C1/2 Вхід: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W)
- USB-A1/2 Вихід: DC 5-10V/2.25A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (QC18W)
- USB-C1/2 Вихід: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W)
- Загальна потужність: 5V/6A
ІННОВАЦІЙНІ ФУНКЦІЇ:
1) Виходи USB-A1 та USB-A2 підтримують технологію QC 3.0, а USB-C1 і USB-C2 – технологію PD 3.0.
2) Оснащення вбудованою LED-лампою, завдяки чому повербанк можна використовувати в якості підсвітки.
Гарантійний термін виробу – 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Індикація | С дисплеем |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Ремінець на руку |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 945 г |
| Висота | 143 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W |
| Тип роз'єму | 2xUSB-A, 2xUSB-C |
- Ціна: 2 430 ₴











