Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світильники під лампу Ardero ML402
Серія накладних світильників під лампу GХ53
Переваги та особливості накладного світильника Ardero ML402 під лампу чорного кольору:
- Лаконічний дизайн
- М'яке свічення через акрилове кільце створює рівномірне та приємне освітлення. *в моделі ML403 з додатковим акриловим кільцем.
- Фронтальне підключення лампи та її легка заміна
- Патрон під лампу GХ53
- Максимально допустима потужність лампи - 13Вт
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 270 ₴






