Новинка

Світильник нічник Ardero SNL-D03ARD дракончик білий RGB
- Готово до відправки
- Код: 80673
345 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cиліконові нічники Ardero SNL-R02ARD та SNL-D03ARD
Нові моделі бездротових сенсорних світильників-нічників з 5 режимами свічення (у тому числі RGB)
Переваги та особливості світильника нічника Ardero SNL-D03ARD дракончика RGB білого кольору:
- Працює від батарейок
- Приємний на дотик силіконовий корпус
- Сенсорне керування світлом
- 5 режимів свічення
- Джерело живлення 3хААА батарейки (в комплекті)
- Час роботи 10-14 годин
- Керування за допомогою легкого удару
- Гарантія 6 місяців
Режими роботи:
- Ввімкнути - кнопка на корпусі
- 50% теплий білий - легкий удар
- 100% теплий білий - легкий удар
- 7 змін кольорів почергово - легкий удар для кожного наступного кольору
- 7 змін згасання кольорів (повторний цикл) - легкий удар
- 7 швидких змін кольорів (повторний цикл) - легкий удар
- Вимкнути - легкий удар/кнопка на корпусі
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Ручне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Ціна: 345 ₴










