Новинка

Вбудований світильник Ardero DL2815 під лампу білий
- Готово до відправки
- Код: 80652
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудовані світильники під лампу Ardero DL2815
Серія точкових світильників з декоративною вставкою з матового акрилового полімеру
Переваги та особливості вбудованого світильника Ardero DL2815 під лампу білого кольору:
- Ефект додаткового декоративного свічення при увімкненому світильнику
- Зручний монтаж завдяки прижимним пружинам
- Фронтальне підключення лампи та її легка заміна
- Патрон G5.3 під лампу MR16
- Максимально допустима потужність лампи - 13Вт
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 32 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Форма | Круглий |
| Спосіб монтажу | Вбудований |
| Тип вимикача | Настінний |
- Ціна: 145 ₴






