
Накладний світильник Ardero ML406 під лампу білий
- В наявності
- Код: 80320
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світильники під лампу Ardero ML406
Світильники під світлодіодні лампи типу GX53
Світильники для основного освітлення і декоративної підсвітки у житлових, торгівельних та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Переваги та особливості накладного світильника Ardero ML406 під лампу білого кольору:
- Класичний дизайн. Лаконічний стильний дизайн дозволяє використовувати світильники у більшості інтер’єрів та поєднувати їх з іншими світильниками у схожому дизайні, створюючи єдину стильну лінію освітлення у приміщеннях.
- Особливості конструкції Акрилове кільце оптимізованої структури
- Компактні розміри Світильник разом з лампою має дуже компактні розміри по висоті
- Оптимальна ціна Завдяки оптимізованому рішенню має привабливу ціну
- Легкий монтаж Завдяки зйомному кільцю лампу легко встановити або замінити
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.8 см |
| Діаметр | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 199 ₴






