Новинка

Архітектурний світлодіодний світильник Ardero DH1010ARD 3Вт 3000K чорний
- Готово до відправки
- Код: 80675
285 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні архітектурні світильники Ardero DH1010ARD
Серія вбудованих світильників для архітектурного підсвічування
Переваги та особливості архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH1010ARD 3Вт 3000K чорного кольору:
- Лаконічний дизайн
- Міцний металевий корпус
- Можливість використання всередині приміщень та на вулиці
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Застосування освітлення | Для освітлення сходів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 4.9 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал решітки | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма плафона | Квадратна |
- Ціна: 285 ₴







