Новинка

Архітектурний світлодіодний світильник Ardero DH1020ARD 3Вт 3000K білий
- Немає в наявності
- Код: 80676
285 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні архітектурні світильники Ardero DH1020ARD
Серія вбудованих світильників для архітектурного підсвічування
Переваги та особливості архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH1020ARD 3Вт 3000K білого кольору:
- Лаконічний дизайн
- Міцний металевий корпус
- Можливість використання всередині приміщень та на вулиці
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Застосування освітлення | Для освітлення сходів |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Довжина | 4.7 см |
| Діаметр | 8.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал решітки | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма плафона | Квадратна, Кругла |
- Ціна: 285 ₴






