Новинка

Вбудований світильник Ardero DL2817 під лампу білий
- В наявності
- Код: 80660
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудовані світильники під лампу Ardero DL2817
Серія точкових світильників
Переваги та особливості вбудованого світильника Ardero DL2817 під лампу білого кольору:
- Лаконічний дизайн
- Матовий корпус
- Зручний монтаж завдяки прижимним пружинам
- Фронтальне підключення лампи та її легка заміна
- Компактні розміри
- Патрон під лампу GХ53
- Максимально допустима потужність лампи - 13Вт
- Ступінь захисту IP40
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Діаметр врізного отвору | 90 мм |
| Основні атрибути | |
| Спосіб монтажу | Вбудований |
| Тип вимикача | Настінний |
- Ціна: 175 ₴






