Новинка

Накладний поворотний світильник Ledcoin ML411-2 під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80315
450 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні поворотні світильники під лампу GX53 Ledcoin МL411-2
Серія поворотних світильників з оптимізованою конструкцією
Світильники призначені для загального і декоративного освітлення житлових і громадських приміщень, підсвічування полиць і ніш, освітлення торгових вітрин, освітлення квартир.
Переваги та особливості накладного світильника поворотного Ledcoin ML411-2 під лампу GX53 чорного кольору:
- Класичний дизайн. Світильники відрізняються лаконічною формою, що дозволяє використовувати їх в житлових та комерційних інтер’єрах.
- Керування світлом Моделі оснащені патроном GХ53, що дозволить самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
- Допустима потужність для ламп 13Вт
- Легкий монтаж Завдяки простій та продуманій конструкції легко монтується та замінюється. Світильники встановлюються накладним монтажем на плоску поверхню
- Вигідна ціна Світильники мають оптимізовану конструкцію, що дозволяє при збереженні привабливого дизайна і необхідного функціонала забезпечує більш вигідну ціну.
- Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик |
| Патрон | GX53 |
| Розмір | 280*80*96 мм |
| Тип джерела світла | Під лампу |
- Ціна: 450 ₴





