Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6087ARD TREND 48Вт білий
- В наявності
- Код: 80639
1 590 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світлодіодні SMART світильники Ardero AL6087ARD TREND
Серія світильників з можливістю налаштування колірної температури свічення
Переваги та особливості cвітлодіодного накладного світильника Ardero AL6087ARD TREND 48Вт білого кольору:
<ul>Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Світильники поєднуються за дизайном з моделями накладних світильників Ardero AL807/AL808
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Колір свічення | Регульований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип джерела світла | LED |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 590 ₴








