
Наконечники без ізоляції мідні луджені DТ(G)-25 АскоУкрем
- Готово до відправки
- Код: A0060180003
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для окінцювання багатожильних мідних провідників методом пайки. Матеріал - луджена електротехнічна мідь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Україна |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Довжина | 60.8 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Тип накінечника | Втулка |
| Тип роз'єму | Мама |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | Пайка |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Діаметр отвору кріплення | 6 мм |
| Перетин проводів, що підключаються | 25 кв.мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 43 ₴



