
Накладний вимикач одноклавішний білий IP44 Cedar Plus Schneider Electric WDE000510
- В наявності
- Код: WDE000511
292 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| назва діапазону | Cedar Plus |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| функція | 1-полюсний кнопковий |
| форма поставки | Повний комплект |
| Сигнальна лампа | Без сигнальної лампи |
| колір кришки | Білий |
| Маркування | Без маркування |
| монтаж | Відкритий |
|---|---|
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В змінний струм |
| тип клем | Підйомні клеми |
| ємність клемм | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| структура дроту | Гнучкий Жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Маса нетто | 0,095 кг |
| Сертифікація виробу | CE |
|---|---|
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу | IP44 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 5,000 см |
| Ширина 1 упаковки | 6,500 см |
| Довжина 1 упаковки | 8,000 см |
| Вага 1 упаковки | 99,300 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,500 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,500 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,000 см |
| Вага 2 упаковки | 1,079 кг |
| Тип 3 упаковки | S03 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 60 |
| Висота 3 упаковки | 30,000 см |
| Ширина 3 упаковки | 30,000 см |
| Довжина 3 упаковки | 40,000 см |
| Вага 3 упаковки | 6,868 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
- Ціна: 292 ₴

