
Світлодіодна накладна люстра Ardero AL6172-1ARD PROTEA 95Вт білий
- Немає в наявності
- Код: 80079
3 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6172-1ARD PROTEA 95Вт 3000-6500К IP20
Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах.
Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6172-1ARD PROTEA
Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 95 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 6180 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 3 200 ₴









