Новинка

Архітектурний світлодіодний накладний світильник Ardero DH0171ARD 18Вт 3000K чорний
- Готово до відправки
- Код: 80683
1 145 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурні накладні світлодіодні світильники Ardero DH0171ARD
Серія вуличних накладних світильників для загальної та декоративної підсвітки будівель, фасадів та архітектурних об’єктів.
Переваги та особливості архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH0172ARD 18Вт чорного кольору:
- Сучасний дизайн
- Надійна фіксація
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 540 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 7.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
- Ціна: 1 145 ₴






