Новинка
Подарунок
ПодарунокБездротовий дзвінок Ardero E-402 білий
- Готово до відправки
- Код: 80669
423 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпровідні дверні дзвінки Ardero Е-402
Комплект складається з кнопки виклику та блоку приймача
Переваги та особливості бездротового дзвінка Ardero E-402 білого кольору:
- Легкий монтаж
- Не потребують прокладення кабелю
- Унікальний код радіосигналу у кожного комплекта
- Світлодіодний індикатор на блоці приймача
- 38 мелодій
- Регулювання гучності
- Рівень гучності до 120дБ
- Дальність прийому та передачі сигналу до 200м
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 12 місяців
- Елементи живлення бази в комплект не входять
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 38 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 200 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 75 мм |
| Висота кнопки | 56 мм |
| Довжина динаміка | 94 мм |
| Довжина кнопки | 53 мм |
| Ширина динаміка | 24 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Основна | |
| Електро живлення кнопки | 12V/23A |
| Електро живлення бази | 3*1,5 V/AAA |
| Рівень гучності до | 120дБ |
| Ступінь захисту бази | 20 IP |
- Ціна: 423 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 28 ₴/блістер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бездротовий дзвінок Ardero E-402 білий»

28 ₴/блістер
Лужна Батарейка Videx LR03 / AAA



