Новинка

Архітектурний накладний світильник Ardero DH0146ARD під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80698
405 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурні накладні світильники під лампу Ardero DH0146ARD
Доповнення серії вуличних накладних світильників для загальної та декоративної підсвітки будівель, фасадів та архітектурних об’єктів.
Переваги та особливості архітектурного накладного світильника Ardero DH0146ARD чорного кольору:
- Міцний корпус
- DH0146ARD - 1 плафон
- DH0147ARD - 2 плафони - світло у два боки - вгору та вниз
- Нормована гранично допустима потужність для ламп 12 Вт
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 7.5 см |
| Ширина | 6.6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма плафона | Квадратна |
- Ціна: 405 ₴




