
Магнітний трековий профіль PROLUM M20 Вбудований; Перфорований - D20; 2М
- В наявності
- Код: 751052
958,50 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний трековий профіль PROLUM M20 Вбудований, Перфорований - D20; 2М
Комплектація:
- Декоративна накладка 1шт
- Заглушки 2шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина | 2М мм |
| Одиниці виміру | м |
| Категорія товару | Магнітний трековий шинопровід 48V |
| Клас якості | PRO |
| Кратність | 2 |
| Матеріал | Алюміній |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Робоча напруга | 48V |
| Розміри | 26х53 мм |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип товару | Магнітний шинопровід 48V |
| Тип шинопроводу | Врізний для гіпсокартону |
- Ціна: 958,50 ₴

