Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ardero AL575ARD SILVER 18Вт 5000K
- В наявності
- Код: 80694
415 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL575/AL5750 SILVER/p>
Накладні світлодіодні світильники для освітлення житлових і комерційних інтер’єрів, готелів, тощо.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL575ARD 18Вт 5000K:
- Розсіювач “зоряне небо”
- Підходять для встановлення на стелю та стіни
- AL5750 з функцією керування яскравістю та кольором свічення за допомогою пульта
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Діаметр | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Колір свічення | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Тип джерела світла | LED |
| Колір корпусу | Білий |
| Основні | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 415 ₴









